Kogellager 32BG05S1-2DST-NACHI
Verwijzing : 32BG05S1-2DST-NACHI
NACHI
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 32BG05S1-2DST-NACHI NACHI, heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van  55 mm en een dikte van 23 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 32BD45A1T12DDUCG21-NSK NSK
KOGELLAGER 32BD45A1T12DDUCG21-NSK
Vet - LGMT2-35G-SKF SKF
VET LGMT2-35G-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    32  MM
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    23  MM
  • GEWICHT
    191  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    19.9  KN
  • STATISCHE BELASTING
    15.5  KN
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.