Kogellager 60-22-LLU-C3-NTN
Verwijzing : 60-22-LLU-C3-NTN
NTN
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 60-22-LLU-C3-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van  44 mm en een dikte van 12 mm.