Kogellager 60-32-LLU-5K-NTN
Verwijzing : 60-32-LLU-5K-NTN
NTN
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 60-32-LLU-5K-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van  58 mm en een dikte van 13 mm.