Kogellager 608-ZZ-OD23-ZEN
Verwijzing : 608-ZZ-OD23-ZEN
ZEN
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 608-ZZ-OD23-ZEN ZEN, heeft een binnendiameter van 8 mm, een buitendiameter van  23 mm en een dikte van 7 mm.