Kogellager 6202-47-ZZ-ZEN
Verwijzing : 6202-2Z-OD47-ZEN
ZEN
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 6202-47-ZZ-ZEN ZEN, heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van  47 mm en een dikte van 11 mm.