Kogellager 6203-18-STEYR
Verwijzing : 6203-18-STEYR
STEYR
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 6203-18-STEYR STEYR, heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van  40 mm en een dikte van 12 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    18  MM
  • BUITENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • GEWICHT
    67  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.