Kogellager 63-22-C3-NTN
Verwijzing : 63-22-C3-NTN
NTN
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 63-22-C3-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van  56 mm en een dikte van 16 mm.
  7 onderdelen op voorraad (6 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-20X40X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-20X40X7-NBR
Kogellager - 6305-C3-SKF SKF
KOGELLAGER 6305-C3-SKF
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-8 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-8
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    22  MM
  • BUITENDIAMETER
    56  MM
  • DIKTE
    16  MM
  • RADIALE SPELING
    C3
  • KOOI
    Plaatwerk
  • WATERDICHT MAKEN
    Niet waterdicht
  • MATERIAAL
    STAAL
  • GEWICHT
    183  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    20.4  KN
  • STATISCHE BELASTING
    9.25  KN
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.