Kogellager 6306-32-2RS-N-RHP
Verwijzing : 6306-32-2RS-N-RHP
RHP
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 6306-32-2RS-N-RHP RHP, heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van  72 mm en een dikte van 19 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    32  MM
  • BUITENDIAMETER
    72  MM
  • DIKTE
    19  MM
  • WATERDICHT MAKEN
    Dubbelzijdige afdichting
  • GEWICHT
    400  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.