Kogellager B10-50TT-PFI
Verwijzing : B10-50TT-PFI
PFI
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het B10-50TT-PFI PFI, heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van  27 mm en een dikte van 11 mm.