Kogellager BB-UB-275377-B3-BLACKBEARING
Verwijzing : BB-UB-275377-B3-BLACKBEARING
BLACKBEARING
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het BB-UB-275377-B3-BLACKBEARING BLACKBEARING, heeft een binnendiameter van 27.5 mm, een buitendiameter van  37 mm en een dikte van 7 mm.
  21 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 61802-2RS1-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 61802-2RS1-SKF
Kalliper - AC0511-CLAS CLAS
KALLIPER AC0511-CLAS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    27.5  MM
  • BUITENDIAMETER
    37  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • GEWICHT
    17  G
  • VERPAKKING
    1
  • TOEPASSINGEN
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.