Kogellager DAC43-45820037
Verwijzing : DAC43-45820037
GEN
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het DAC43-45820037 Algemeen, heeft een binnendiameter van 43 mm, een buitendiameter van  82 mm en een dikte van 37 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 61805-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 61805-2RS
Kralen - BA-6.35 GEN
KRALEN BA-6.35
Lagerblok - 2 bevestigingen - FLPL206-SSUC206-INOX GEN
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN FLPL206-SSUC206-INOX
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    43  MM
  • BUITENDIAMETER
    82  MM
  • DIKTE
    37  MM
  • 2E BINNENDIAMETER
    45  MM
  • GEWICHT
    811  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.