Kogellager FB-215317-2RS-ZEN
Verwijzing : FB-215317-2RS-ZEN
ZEN
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het FB-215317-2RS-ZEN ZEN, heeft een binnendiameter van 21.5 mm, een buitendiameter van  31 mm en een dikte van 7 mm.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 61903-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 61903-2RS
SPI Afdichting - OAS-35X52X8-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-35X52X8-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    21.5  MM
  • BUITENDIAMETER
    31  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • WATERDICHT MAKEN
    Dubbelzijdige afdichting
  • GEWICHT
    15  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.