Kogellager L17-TVP-FAG
Verwijzing : L17-TVP-FAG
FAG
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het L17-TVP-FAG FAG, heeft een binnendiameter van 17 mm, een buitendiameter van  40 mm en een dikte van 10 mm.