Kogellager TGB10872-SNR
Verwijzing : TGB10872-SNR
SNR
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het TGB10872-SNR SNR, heeft een binnendiameter van 72 mm, een buitendiameter van  108 mm en een dikte van 17 mm.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
TSF stangkop - SI6-T-K GEN
TSF STANGKOP SI6-T-K
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    72  MM
  • BUITENDIAMETER
    108  MM
  • DIKTE
    17  MM
  • GEWICHT
    1155  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.