Nokrollen LFR5201-12KDD
Verwijzing : LFR5201-12KDD
GEN
Beschrijving
Het Nokrollen, bekend als het LFR5201-12KDD Algemeen, heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 15.9 mm.
  21 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 695-ZZ GEN
Stofdicht
KOGELLAGER 695-ZZ
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-10 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-10
Vet - LGMT2-35G-SKF SKF
VET LGMT2-35G-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    15.9  MM
  • GEWICHT
    80  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving