Nokrollen MCFR-52-S-MCGILL
Verwijzing : MCFR-52-S-MCGILL
MCGILL
Beschrijving
Het Nokrollen, bekend als het MCFR-52-S-MCGILL MCGILL, heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 66 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    52  MM
  • DIKTE
    66  MM
  • GEWICHT
    442  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving