Nokrollen PWKR47-2RS-RR-XL-INA
Verwijzing : PWKR47-2RS-RR-XL-INA
INA
Beschrijving
Het Nokrollen, bekend als het PWKR47-2RS-RR-XL-INA INA, heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 24 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
GE Gewrichtslager - GE35ES-2RS-IKO IKO
Waterdicht
GE GEWRICHTSLAGER GE35ES-2RS-IKO
Nokrollen - PWKR52-2RS-XL-INA INA
Waterdicht
NOKROLLEN PWKR52-2RS-XL-INA
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    47  MM
  • DIKTE
    24  MM
  • GEWICHT
    440  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving