Kogellager rol NATR15-PP-A-INA
Verwijzing : NATR15-PP-A-INA
INA
Beschrijving
Het Kogellager Rol, bekend als het NATR15-PP-A-INA INA, heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 19 mm.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 63800-ZZ GEN
Stofdicht
KOGELLAGER 63800-ZZ
SPI Afdichting - OAS-35X72X12-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-35X72X12-NBR
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-72 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-72
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    15  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    19  MM
  • GEWICHT
    95  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving