Kogellager rol NATV10-PP
Verwijzing : NATV10-PP
GEN
Beschrijving
Het Kogellager Rol, bekend als het NATV10-PP Algemeen, heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 30 mm en een dikte van 15 mm.