Lagerblok toebehoren 1040-40-DECG-RHP
Verwijzing : 1040-40-DECG-RHP
RHP
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als 1040-40-DECG-RHP RHP meet 40 mm in binnendiameter, 80 mm in buitendiameter en 56.3 in dikte. Het is gemaakt in .
  5 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6206-2Z-C3-SKF SKF
KOGELLAGER 6206-2Z-C3-SKF
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-47 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-47
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    80  MM
  • DIKTE
    56.3  MM
  • GEWICHT
    697  G
  • VERPAKKING
    2
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving