Lagerblok toebehoren 1075-75G-RHP
Verwijzing : 1075-75G-RHP
RHP
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als 1075-75G-RHP RHP meet 75 mm in binnendiameter, 130 mm in buitendiameter en 73.1 in dikte. Het is gemaakt in .
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    75  MM
  • BUITENDIAMETER
    130  MM
  • DIKTE
    73.1  MM
  • AANSCHERPING
    Puntige schroef
  • GEWICHT
    2100  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    66  KN
  • STATISCHE BELASTING
    49.5  KN
  • VERPAKKING
    2
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving