Lagerblok toebehoren 1225-25ECG-RHP
Verwijzing : 1225-25ECG-RHP
RHP
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als 1225-25ECG-RHP RHP meet 25 mm in binnendiameter, 52 mm in buitendiameter en 21.5 in dikte. Het is gemaakt in .