Lagerblok toebehoren GE20-XL-KLL-B-INA
Verwijzing : GE20-XL-KLL-B-INA
INA
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als GE20-XL-KLL-B-INA INA meet 20 mm in binnendiameter, 47 mm in buitendiameter en 43.7 in dikte. Het is gemaakt in .
  2 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BREEDTE BUITENRING
    14  MM
  • BUITENDIAMETER
    47  MM
  • DIKTE
    43.7  MM
  • GEWICHT
    167  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    12.8  KN
  • STATISCHE BELASTING
    6.6  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving