Lagerblok toebehoren GSH30-XL-2RSR-B-INA
Verwijzing : GSH30-XL-2RSR-B-INA
INA
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als GSH30-XL-2RSR-B-INA INA meet 30 mm in binnendiameter, 62 mm in buitendiameter en 18 in dikte. Het is gemaakt in .