Lagerblok toebehoren GYE60-KRR-B-INA
Verwijzing : GYE60-KRR-B-INA
INA
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als GYE60-KRR-B-INA INA meet 60 mm in binnendiameter, 110 mm in buitendiameter en 65.1 in dikte. Het is gemaakt in .
  23 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 3307-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 3307-2RS
Noten - KM07 GEN
NOTEN KM07
Lagerblok toebehoren - GSH50-XL-2RSR-B-INA INA
Waterdicht
LAGERBLOK TOEBEHOREN GSH50-XL-2RSR-B-INA
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    60  MM
  • BUITENDIAMETER
    110  MM
  • DIKTE
    65.1  MM
  • GEWICHT
    1448  G
  • VERPAKKING
    2
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving