Lagerblok toebehoren RAE40-NPPB
Verwijzing : RAE40-NPPB
GEN
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als RAE40-NPPB Algemeen meet 40 mm in binnendiameter, 80 mm in buitendiameter en 43.7 in dikte. Het is gemaakt in gietijzer.
  7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-40 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-40
Lagerblok toebehoren - SA208 GEN
LAGERBLOK TOEBEHOREN SA208
Roulement auto-aligneur - RAE40-XL-NPP-FA106-INA INA
ROULEMENT AUTO-ALIGNEUR RAE40-XL-NPP-FA106-INA
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    80  MM
  • DIKTE
    43.7  MM
  • MATERIAAL
    gietijzer
  • GEWICHT
    642  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving