Lagerblok toebehoren SR70M-COOPER
Verwijzing : SR70M-COOPER
COOPER
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als SR70M-COOPER COOPER meet 70 mm in binnendiameter, 90 mm in buitendiameter en 7.5 in dikte. Het is gemaakt in .
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    70  MM
  • BUITENDIAMETER
    90  MM
  • DIKTE
    7.5  MM
  • GEWICHT
    10  G
  • VERPAKKING
    2
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving