Lagerblok toebehoren SR80M-COOPER
Verwijzing : SR80M-COOPER
COOPER
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als SR80M-COOPER COOPER meet 80 mm in binnendiameter, 108 mm in buitendiameter en 8 in dikte. Het is gemaakt in .
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    108  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • GEWICHT
    20  G
  • VERPAKKING
    2
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving