De Binnenring bekend als IR30-35-40 Algemeen meet 30 mm in binnendiameter, 35 mm in buitendiameter en 40 mm lengte. Het is gemaakt in .
35 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?