De Binnenring bekend als IR30-37-22 Algemeen meet 30 mm in binnendiameter, 37 mm in buitendiameter en 22 mm lengte. Het is gemaakt in .
50+ onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?