De Binnenring bekend als IR45-50-40 Algemeen meet 45 mm in binnendiameter, 50 mm in buitendiameter en 40 mm lengte. Het is gemaakt in .
50+ onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?