De Binnenring bekend als IR80-90-30 Algemeen meet 80 mm in binnendiameter, 90 mm in buitendiameter en 30 mm lengte. Het is gemaakt in .
3 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?