Naaldlager 8Q-NK26X35X25-1-3AS-NTN
Verwijzing : 8Q-NK26X35X25-1-3AS-NTN
NTN
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het 8Q-NK26X35X25-1-3AS-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 26 mm, een buitendiameter van  35 mm en een dikte van 25 mm.
  8 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-28X44X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-28X44X7-NBR
Binnenring - IR35-42-23 GEN
BINNENRING IR35-42-23
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    26  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    25  MM
  • GEWICHT
    73  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving