Naaldlager NAO20-35-17
Verwijzing : NAO20-35-17
GEN
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NAO20-35-17 Algemeen, heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van  35 mm en een dikte van 17 mm.
  11 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Duwschijven - AS2035 GEN
DUWSCHIJVEN AS2035
Naaldlager - NAF203517-IKO IKO
NAALDLAGER NAF203517-IKO
SPI Afdichting - OAS-23X45X8-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-23X45X8-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    17  MM
  • GRENSTOERENTAL
    17100  RPM
  • GEWICHT
    74  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving