Naaldlager NK15-12-NKE
Verwijzing : NK15-12-NKE
NKE
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NK15-12-NKE NKE, heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van  23 mm en een dikte van 12 mm.
  15 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Naaldlager - NK1512 GEN
NAALDLAGER NK1512
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    15  MM
  • BUITENDIAMETER
    23  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • GRENSTOERENTAL
    21000  RPM
  • GEWICHT
    20  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    10  KN
  • STATISCHE BELASTING
    11  KN
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving