Naaldlager NKI35-20-ZEN
Verwijzing : NKI35-20-ZEN
ZEN
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NKI35-20-ZEN ZEN, heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van  50 mm en een dikte van 20 mm.