Naaldlager NKIS40-INA
Verwijzing : NKIS40-INA
INA
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NKIS40-INA INA, heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van  65 mm en een dikte van 22 mm.