Naaldlager NKIS45-ZEN
Verwijzing : NKIS45-ZEN
ZEN
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NKIS45-ZEN ZEN, heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van  72 mm en een dikte van 22 mm.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Noten - KM07 GEN
NOTEN KM07
SPI Afdichting - BC-76.20X95.25X11.13-NBR GEN
SPI AFDICHTING BC-76.20X95.25X11.13-NBR
Naaldlager - NKIS35-ZEN ZEN
NAALDLAGER NKIS35-ZEN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    45  MM
  • BUITENDIAMETER
    72  MM
  • DIKTE
    22  MM
  • GRENSTOERENTAL
    8200  RPM
  • GEWICHT
    347  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    48.45  KN
  • STATISCHE BELASTING
    70.3  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving