Naaldlager NKXR15-INA
Verwijzing : NKXR15-INA
INA
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NKXR15-INA INA, heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van  24 mm en een dikte van 13 mm.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schroefdraadborgmiddel - 648-10ML-LOCTITE LOCTITE
SCHROEFDRAADBORGMIDDEL 648-10ML-LOCTITE
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    15  MM
  • BUITENDIAMETER
    24  MM
  • DIKTE
    13  MM
  • GEWICHT
    42  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving