Naaldhulslager NX35-Z-XL-INA
Verwijzing : NX35-Z-XL-INA
INA
Beschrijving
Het Naaldhulslager , bekend als het NX35-Z-XL-INA INA, heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 30 mm.