Naaldlager RNAO25-35-26-NTN
Verwijzing : RNAO25-35-26-NTN
NTN
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het RNAO25-35-26-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van  35 mm en een dikte van 26 mm.
  3 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    26  MM
  • GRENSTOERENTAL
    18100  RPM
  • GEWICHT
    84  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    21.9  KN
  • STATISCHE BELASTING
    37  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving