Het Naaldhulslager , bekend als het RPNA30-47-INA INA, heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 20 mm.
1 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?