Het Naaldkooi, bekend als het K12-16-10-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 16 mm en een dikte van 10 mm.
10 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?