Naaldkooi K14X17X10
Verwijzing : K14X17X10
GEN
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K14X17X10 Algemeen, heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 17 mm en een dikte van 10 mm.