Naaldkooi K14X18X15S-NTN
Verwijzing : K14X18X15S-NTN
NTN
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K14X18X15S-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 18 mm en een dikte van 15 mm.
  4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kralen - BA-7-INOX GEN
KRALEN BA-7-INOX
7 7
Naaldkooi - K14-18-15-TN-SKF SKF
NAALDKOOI K14-18-15-TN-SKF
SPI Afdichting - OAS-26X42X7-FPM GEN
SPI AFDICHTING OAS-26X42X7-FPM
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    14  MM
  • BUITENDIAMETER
    18  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • GEWICHT
    11  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving