Naaldkooi K20-24-12-TORRINGTON
Verwijzing : K20-24-12-TORRINGTON
TORRINGTON
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K20-24-12-TORRINGTON TORRINGTON, heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 24 mm en een dikte van 12 mm.