Naaldkooi K20X24X10
Verwijzing : K20X24X10
GEN
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K20X24X10 Algemeen, heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 24 mm en een dikte van 10 mm.