Het Naaldkooi, bekend als het K23X35X16-TV-INA INA, heeft een binnendiameter van 23 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 16 mm.
4 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?