Naaldkooi K37-42-17-NTN
Verwijzing : K37-42-17-NTN
NTN
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K37-42-17-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 37 mm, een buitendiameter van 42 mm en een dikte van 17 mm.
  13 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Lager van versnellingsbak - EC12567H206-SNR SNR
LAGER VAN VERSNELLINGSBAK EC12567H206-SNR
MB Borgring - MB8-SKF SKF
MB BORGRING MB8-SKF
SPI Afdichting - OAS-32X50X8-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-32X50X8-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    37  MM
  • BUITENDIAMETER
    42  MM
  • DIKTE
    17  MM
  • GEWICHT
    36  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving