Naaldkooi K40X45X17-INA
Verwijzing : K40X45X17-INA
INA
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K40X45X17-INA INA, heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 17 mm.
  4 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
O-ring afdichting - OR-100X2.50-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-100X2.50-NBR70
Binnenring - IR45-50-35-SKF SKF
BINNENRING IR45-50-35-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    45  MM
  • DIKTE
    17  MM
  • GEWICHT
    30.6  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    21.4  KN
  • STATISCHE BELASTING
    41.5  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving